TOP

Okno w wielkim formacie

Nowoczesna estetyka ceni formaty XXL. Te rozległe płaszczyzny wypełnione jednym kolorem, które budują perfekcję konstrukcji. Minimalizm w wielkiej skali. Uwielbiamy architekturę, która opiera się na koncepcjach konstruktywistycznych i ideach abstrakcjonistycznych. Także we wnętrzach bardzo chętnie umieszczamy wielkoformatowe obrazy czy fotografie. Ale przede wszystkim otwieramy się w spektakularny sposób na świat. Umożliwiają nam to nowoczesne okna panoramiczne.

Okno, które znosi granice

Wielki format w przypadku okien ma szczególne znaczenie. Estetyczne, ale też praktyczne. Duże okna to dużo światła naturalnego, które rozjaśnia wnętrza, pozytywnie wpływa na samopoczucie i sprawia, że rzadziej zapalamy światło (więc oszczędzamy). Okna panoramiczne to także maksymalne otwarcie się na świat zewnętrzny. Wyrażają współczesny styl bycia polegający na dążeniu do zniesienia kolejnych granic, na przykład pomiędzy przytulnym wnętrzem a malowniczym ogrodem.

Wykorzystując technologiczne udogodnienia, jakie zapewniają nam producenci nowoczesnych okien XXL, jesteśmy w stanie stworzyć bajkowy wręcz efekt bycia na granicy domowego klimatu i ogrodu, który o każdej porze roku wyglądać może jak obraz. Taki gotowy do powieszenia. Okna panoramiczne to trochę takie właśnie obrazy naturalne. Osadzone w ramach najlepszej jakości, gwarantujących zachowanie właściwej temperatury wewnątrz.

Przeszklenia XXL i wejście na taras

Całoszklane powierzchnie, które prowadzą prosto na taras (także ten chyba najbardziej efektowny,czyli taras widokowy) to element, który wyróżni dom spośród wszystkich pozostałych budynków. Kiedy umeblujemy takie miejsca komfortowo (co zdecydowanie ułatwią nowoczesne meble ogrodowe), stworzymy wrażenie płynnego przejścia pomiędzy ekskluzywnym wnętrzem a rozkosznym tarasem.

Categories Okna
About the Author

Ania.K.

No comments