TOP

Wielkogabarytowe okna – świat i światło w domu

Nowoczesny dom to taki, który otwiera się na świat. Dosłownie i w przenośni – zaprasza do środka nie tylko gości, ale także światło naturalne, które dekoruje samoistnie wnętrze i przyczynia się do naszego lepszego samopoczucia. Taką świetlaną przestrzeń można dzisiaj zaplanować i stworzyć dzięki starannemu doborowi okien.

Otwarcie

Okna wielkogabarytowe wpuszczają światło i zewnętrzność. Oczywiście tylko wtedy, kiedy tego chcemy, kiedy to, co znajduje się na zewnątrz, zasługuje, żeby zagościć w naszym domu. Jeśli tuż za progiem mamy piękny ogród, zachwycający o każdej porze las czy malowniczy krajobraz górski – grzechem byłoby nie włączyć tego wszystkiego do naszego wnętrza.

Upiększenie

Świat za oknem (i dzięki oknom!) staje się dodatkową ozdobą naszego przyjaznego świata domowego. Nie ma przecież nic wspanialszego niż podziwiać przyrodę o każdej porze roku wprost z naszego wygodnego fotela. Kwitnące drzewa, lśniące jezioro, barankowe niebo – ozdobią nasz salon piękniej niż najbardziej wymyślne detale i dekoracje.

Zwielokrotnienie

Przestrzeń naszego domu zostaje nie tylko ozdobiona i upiększona, ale także zwielokrotniona i powiększona. Dzięki oknom wielkogabarytowym, całoszklanym narożnikom doznajemy wrażenia, że nasza przestrzeń jest rozległa.
Dzięki oszkleniom w dużych rozmiarach osiągniemy nie tylko pewien efekt naturalności, ale także nowoczesności. Współczesna architektura bowiem stawia na wielkie okna, które nie są dodane do domu, ale same w sobie tworzą jego bryłę.

Categories Okna
About the Author

Ania.K.

No comments