TOP

Bezpieczne okna

Dom powinien być miejscem, w którym czujemy się absolutnie bezpiecznie. Gdzie panuje spokój, pozwalający prawdziwie odpocząć i poczuć się wspaniale we własnych czterech kątach. Ale bezpieczny dom to także taki, o który nie martwimy się, kiedy nie ma nas w środku, gdy jesteśmy w pracy, gdy wyjeżdżamy na wakacje. Spokojny sen, kiedy pozostajemy w swojej sypialni, i święty spokój, kiedy podróżujemy po całym świecie – taki dom uznamy za bezpieczny. Tworzą go fakty i dobre emocje z nich wynikające.

Ryglowanie I-tec

Okna drewniano-aluminiowe, okna PCV i PCV-aluminiowe – to propozycje od Internorm, które dopełnia technologia I-tec. Rewelacja dla domu i dla jego bezpieczeństwa. Marka Internorm stale udowadnia, że dbają o jak najwyższą jakość swoich produktów, przyczyniają się do podwyższenia standardów naszej codziennej egzystencji. Na okna-internorm.pl znajdziemy wiele nowoczesnych rozwiązań, które o tym decydują, takich jak ryglowanie I-tec.

Klapki zamiast sworzni ryglujących

Ryglowanie I-tec znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa. Jak to działa? Zamiast sworzni ryglujących stosuje się tutaj klapki. Element ryglujący znajdujący się na skrzydle wsuwa się w otwór zlokalizowany na ościeżnicy, co uniemożliwia otwarcie lub wyważenie okna z zewnątrz. Kształt tego elementu różni się od tego wykorzystywanego w tradycyjnym oknie. Jest on zintegrowany ze skrzydłem rozmieszczony na ramie.

Takie rozwiązanie sprawia, że okno rygluje się w kilku punktach, a nie tylko w jednym. Okno staje się bezpieczniejsze i trudniejsze do otwarcia czy wyważenia. Internorm podnosi jeszcze te standardy, oferując klamki z blokadą i antywłamaniowe szyby. Ryglowanie I-tec sprawia też, że trudniej wyważyć okno łomem, gdyż skrzydło jest mocniej dociśnięte do ościeżnicy. W dodatku okno, w którym zastosowano tę technologię, staje się szczelniejsze.

Categories Okna
About the Author

Ania.K.

No comments